Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel regionalny - chemia analityczna

ANALITYKO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ANALITYK jest dystrybutorem aparatury i sprzętu laboratoryjnego stosowanych w badaniach genetycznych oraz instrumentalnej analizie chemicznej. W swojej ofercie posiadamy urządzenia światowych liderów takich jak Illumina, Hitachi High-Tech, Berghof Products + Instruments, Teledyne Leeman Labs, Seal Analytical. Do grona naszych klientów należą wiodące laboratoria biologiczne oraz chemiczne, naukowo-badawcze i przemysłowe, na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel regionalny - chemia analityczna

Numer ref.: Miejsce pracy: mazowieckie, śląskie, małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji handlowych z potencjalnymi klientami ze środowiska nauki i przemysłu
  • Przygotowywanie ofert w tym ofert przetargowych
  • Utrzymywanie i rozwój relacji handlowych z klientami firmy
  • Działania marketingowe i promocyjne – reprezentowanie firmy na targach
  • Prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych
  • Świadczenie doradztwa w zakresie oferowanych produktów
  • Współpraca z zagranicznymi partnerami firmy – producentami urządzeń
  • Udział w szkoleniach zagranicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – chemia lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień z zakresu analizy chemicznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Możliwość pracy w siedzibie firmy w charakterze wsparcia działu handlowego lub samodzielnie we wskazanym regionie

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym zespole w dynamicznej rozwijającej się firmie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, komputer, telefon
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Analityk Ewa Kowalczyk z siedzibą pod adresem: ul. Romera 10/B9, 02-784 Warszawa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem email:[email protected]

Ogłoszenie archiwalne