Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny / Doradca ds. Żywienia Bydła

AGROCENTRUM Sp. z o.o.O firmie

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów, kompleksowa obsługa istniejącej sieci sprzedaży

  • doradztwo w zakresie żywienia bydła

  • aktywny udział w działaniach promocyjnych

  • budowanie dobrych relacji z klientem

  • budowanie wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (zootechnika, weterynaria, rolnictwo)

  • wiedzy z zakresu żywienia bydła

  • znajomości zagadnień z zakresu marketingu i profesjonalnej obsługi klienta

  • znajomości rynku lokalnego, umiejętności negocjacji handlowych

  • samodzielności i dobrych zdolności organizacyjnych

  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania

  • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej firmie

  • stabilne zatrudnienie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • kompleksowy program szkoleniowy rozwijający niezbędną wiedzę i umiejętności

  • dużą samodzielność w działaniu

AGROCENTRUM Sp. z o.o.

Grupa AGROCENTRUM - to najnowocześniejsza, polska firma paszowa obecna na rynku od blisko 30-u lat. Naszą misją jest tworzenie

innowacyjnych rozwiązań żywieniowych dla wszystkich gatunków zwierząt hodowlanych. Celem, do którego dążymy jest maksymalne

wykorzystanie potencjału genetycznego żywionych zwierząt.

Przewiń do profilu firmy