Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Regionalny - Doradca ds. Żywienia Bydła

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-06-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa AGROCENTRUM - to najnowocześniejsza, polska firma paszowa obecna na rynku od blisko 30-u lat. Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań żywieniowych dla wszystkich gatunków zwierząt hodowlanych. Celem, do którego dążymy jest maksymalne wykorzystanie potencjału genetycznego żywionych zwierząt.

    Obecnie Grupa AGROCENTRUM prowadzi rekrutację na stanowisko:

    DOK/1/2019
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe (zootechnika, weterynaria, rolnictwo)
    • wiedzy z zakresu żywienia bydła
    • znajomości zagadnień z zakresu marketingu i profesjonalnej obsługi klienta
    • znajomości rynku lokalnego, umiejętności negocjacji handlowych
    • samodzielności i dobrych zdolności organizacyjnych
    • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • prawa jazdy kat. B

    Zadania na stanowisku:
    • aktywne poszukiwanie nowych klientów, kompleksowa obsługa istniejącej sieci sprzedaży
    • doradztwo w zakresie żywienia bydła
    • aktywny udział w działaniach promocyjnych
    • budowanie dobrych relacji z klientem
    • budowanie wizerunku firmy

    Oferujemy:

    • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania
    • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej firmie
    • stabilne zatrudnienie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • kompleksowy program szkoleniowy rozwijający niezbędną wiedzę i umiejętności
    • dużą samodzielność w działaniu

    Osoby zainteresowane  prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV klikając w przycisk:

    W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę AGROCENTRUM.

    Informujemy, że Administratorem Danych jest Grupa Agrocentrum Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży przy Al. Legionów 135A, 18-400 Łomża. Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem email: [email protected] lub pisemnie - wysyłając list na adres biura w Łomży mieszczącego się przy Al. Legionów 135A, 18-400 Łomża z dopiskiem „Ochrona danych”. Posiada Pan/Pani uprawnienie do dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata oraz przepisów kodeksu pracy wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – także w celu prowadzenia kolejnych procesów rekrutacyjnych. Administrator Danych nie będzie przetwarzał przekazanych danych w sposób zautomatyzowany, ani profilował kandydatów. Pana/Pani dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom przetwarzającym oraz podmiotom z Grupy Kapitałowej AGROCENTRUM. W przypadku, jeśli Pan/Pani uzna, że przetwarzanie narusza obowiązujące przepisy, ma Pan/Pani uprawnienie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.