Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Przedstawiciel Regionalny – Doradca Gospodarstwa

INNVIGO Sp. z o.o.O firmie

  • Wieruszów

    Wieruszów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i utrzymanie grupy zadowolonych klientów na powierzonym terenie

  • planowanie sprzedaży i realizacja założeń biznesowych w obszarze działania

  • współpraca z dystrybutorami, rolnikami i firmami doradczymi

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • monitorowanie i analiza rynku na podległym terenie

  • planowanie i realizacja działań promujących produkty firmy

Nasze wymagania

  • wyższe studia rolnicze lub pokrewne

  • doskonała wiedza na temat ochrony i uprawy roślin

  • doświadczenie w sprzedaży produktów dla rolnictwa

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w Polsce i za granicą

  • wyposażenie niezbędne do pracy (m.in. samochód, telefon)

  • warunki finansowe adekwatne do osiąganych wyników

  • pakiet socjalny, obejmujący m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju

INNVIGO Sp. z o.o.

INNVIGO Sp. z o.o. to polski producent środków ochrony roślin z siedzibą w Warszawie, stawiający na produkty wysokiej jakości, które chronią uprawy i zwiększają plony przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Łączymy polską przedsiębiorczość i skuteczność działania z międzynarodowym doświadczeniem, dobrymi praktykami i kulturą zarządzania. Budujemy solidną pozycję firmy w Polsce i w innych krajach europejskich. Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, posiadające doświadczenie, które poszukują ciekawej pracy i nowych wyzwań zawodowych.

Przewiń do profilu firmy

Region - Łódzkie, Opolskie, Śląskie

(powiaty: Brzeg, Namysłów, Olesno, Opole, Kluczbork, Kłobuck, Lubliniec, Częstochowa, Myszków, Zawiercie, Wieluń, Radomsko, Wieruszów, Pajęczno)