Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny - Doradca Klienta

MARSHAL Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciela regionalnego chcących rozwijać się wraz z nasza firmą. Osoby te odpowiedzialne będą za pozyskiwanie nowych klientów jaki i obsługę aktualnych klientów spółki.

Nasze wymagania

OCZEKUJEMY:

Ponadprzeciętnej chęci do odniesienia sukcesu.

Dążenia do wytyczonych celów.

Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Doświadczenia życiowego, nie koniecznie doświadczenia w sprzedaży.

Łatwości w pisemnym precyzowaniu swoich myśli.

Gotowości do częsty podróży służbowych

Posiadania prawa jazdy kat. B oraz praktycznej umiejętności prowadzenia pojazdów.

Biegłej znajomości podstawowych programów komputerowych.

Gotowości do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Co najmniej podstawowej znajomości zagadnień prawa cywilnego.

Co najmniej średniego wykształcenia – preferowane prawnicze lub ekonomiczne.

To oferujemy

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Samochód służbowy.

Profesjonalne szkolenie.

Pracę w dynamicznym zespole nad ciekawymi projektami.

Elastyczny czas pracy

O nas

Misją spółki "MARSHAL" jest pomoc Poszkodowanym w dochodzeniu należnych im roszczeń odszkodowawczych. Działanie spółki obejmuje pełny zakres, począwszy od ustalenia szkody i osób odpowiedzialnych, poprzez zgłoszenie szkody, określenie jej rozmiarów, negocjacje wysokości odszkodowania, po postępowanie sądowe przed wszystkimi instancjami, włącznie z Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Udział poszkodowanego staramy się ograniczać do minimum, aby w trudnych chwilach problemem odszkodowania zajęli się profesjonaliści.