Oferta pracy

Przedstawiciel Regionalny - Doradca Techniczno-Handlowy

FranspolO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Franspol w Koninie

producent chemii budowlanej poszukuje kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel Regionalny -
Doradca Techniczno-Handlowy

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Współpraca z hurtowniami budowlanymi, firmami wykonawczymi, biurami projektowymi oraz inwestorami.
  • Podejmowanie aktywności prowadzących do sprzedaży produktów na podległym regionie
  • Odpowiedzialność za plany sprzedaży
  • Monitorowanie konkurencji
  • Wizyty na inwestycjach obsługiwanych przez firmę (doradztwo)
  • Obsługa reklamacji

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu budowlanym
  • Znajomość branży materiałów budowlanych
  • Silnej motywacji do pracy i dalszej nauki
  • Znajomość firm wykonawczych, hurtowni budowlanych oraz umiejętność
  • przeprowadzania szkoleń będzie dodatkowym atutem
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • praca w pełnym wymiarze godzin i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • praca w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet Multi Sport
  • samochód oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • umowa o pracę

Osoby zainteresowane w/w pracą proszone są o przysłanie swojego C.V. koniecznie ze zdjęciem i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, , zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.), dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonego procesu rekrutacji oraz na przechowywanie i wykorzystanie ich dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, a podanie danych nastąpiło dobrowolnie. Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy