Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Regionalny ds. Merchandisingu

ASM SALES FORCE AGENCYO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań merchandisingowych w powierzonym regionie
  • Rekrutacja, koordynacja i nadzór nad pracą podległych merchandiserów
  • Rekrutacja, koordynacja i nadzór nad pracą zespołów projektowych
  • Bieżąca współpraca z personelem sklepów
  • Budowanie i utrzymywanie poprawnych relacji z Klientami firmy
  • Bieżące raportowanie zleconych zadań

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny - praca w agencjach reklamowych lub merchandisingowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem (merchandiserzy)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Skrupulatność
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych i odpowiedzialnych decyzji
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Współpraca z renomowanymi Klientami branży FMCG
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy, opcjonalnie auto służbowe

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy w podległym regionie, współpracę z placówkami handlowymi, a także koordynację zadań personelu.

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ASM SALES FORCE AGENCY

ASM Sales Force Agency dzięki ponad 20-letniej znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom i wiedzy krajowych oraz zagranicznych ekspertów, oferuje w pełni sprawdzone i zintegrowane działania z zakresu merchandisingu i outsourcingu sił sprzedaży. Z bogatego doświadczenia ASM Sales Force Agency korzystają największe polskie i międzynarodowe marki, takie jak: CEDC, Danone, Polmos Bielsko-Biała, Żywiec Zdrój, L’oreal, , Mieszko, Glovo, Coty, Tarczyński, Maspex, Hortex, MAPEI Polska, Inditex, Humana Poland.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko: Przedstawiciel Regionalny.

Przedstawiciel Regionalny ds. Merchandisingu, warmińsko-mazurskie