Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny ds. Sprzedaży

Centrum Maszyn CNC Sp. z o.o.

4 00020 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż urządzeń do laserowej obróbki metalu ( spawanie, cięcie, czyszczenie)

  • pozyskiwanie nowych Klientów w regionie

  • wizyty handlowe

  • prezentacje oferowanych urządzeń

  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży spawalniczej - wymóg obowiązkowy

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • prawa jazdy kategorii B

  • zapał, zaangażowanie do pracy

  • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wysokie zarobki (pensja podstawowa plus prowizja od sprzedaży)

  • Szkolenia handlowe i techniczne z zakresu oferowanych urządzeń

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Samochód służbowy

  • Karta FitProfit

  • Pakiet medyczny

  • Stabilne zatrudnienie u lidera rynku

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

www.centrummaszyncnc.pl

Jesteśmy firmą, która od 2013 roku nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie optymalizacji produkcji przemysłowej. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń do laserowej obróbki metalu będąc liderem na rynku oferowanych maszyn.