Oferta pracy

Przedstawiciel Regionalny ds. Sprzedaży

FCAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i aktywne pozyskanie nowych klientów biznesowych na rynku

  • nadzór, opieka i rozwój współpracy z obecnymi klientami

  • budowa długofalowych relacji biznesowych z klientem

  • organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych z klientami

  • negocjowanie warunków handlowych

  • opieka nad klientem w trakcie całego procesu sprzedaży

  • reprezentowanie firmy na konferencjach branżowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • min 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, poparte sukcesami w sprzedaży w branży telekomunikacyjnej

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych

  • znajomość rynku branży telekomunikacyjnej

  • mile widziana wiedza znajomości systemów teletransmisyjnych, urządzeń aktywnych

  • samodzielność i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów

  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie komunikacyjnym)

  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe o profilach technicznych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B.

  • pracę, dynamicznym zespole i na stanowisku o dużej samodzielności działania

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń, oraz duże wsparcie w okresie wdrożenia

  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

  • Multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie

  • motywujący system premii i realne cele do realizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne