Oferta pracy

Przedstawiciel Regionalny

Vescom Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Vescom Polska Sp. z o. o. zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją produktów wnętrzarskich przeznaczonych na międzynarodowy rynek projektantów, takich jak okleiny ścienne, tkaniny i materiały obiciowe oraz tkaniny zasłonowe.
Produkty Vescom są wykorzystywane przez specjalistów od wystroju wnętrz i innych fachowców z branży projektowej i najczęściej znajdują zastosowanie w takich segmentach rynku jak hotelarstwo, ochrona zdrowia, przestrzeń biurowa i edukacja.

Opis stanowiska:

  • Rozwój sprzedaży na podległym terenie
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie trwałych relacji z architektami kluczowymi Klientami
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych
  • Prowadzenie prezentacji produktowych/szkoleń

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Optymizm, otwartość i pewność siebie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B

Oferujemy:

  • cę w dynamicznym oraz zgranym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Atrakcyjny, osiągalny system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy