Przedstawiciel Regionalny - Handlowiec - branża oświetleniowa

ADLIGHT sp. z o.o. O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Adlight Sp. z o.o. jest producentem oświetlenia i pod marką Luce od wielu lat dostarcza na rynek wysokiej klasy oprawy oświetleniowe. Ze względu na szeroki wachlarz produktowy jesteśmy w stanie zaadresować praktycznie wszystkie potrzeby oświetleniowe klienta oferując atrakcyjne rozwiązania pod względem  ceny ,wzornictwa jak i parametrów technicznych  dla nowych inwestycji oraz istniejących obiektów.

Naszymi kontrahentami są znane firmy z rynku budowlanego takie jak Budimex, Unibep, Skanska, Strabag . W ostatnim czasie firma nasza zrealizowała kilka prestiżowych kontraktów min. Browary Warszawskie dla Echo Investment, czy też Hotel Nobu/Rialto w Warszawie.

Opis stanowiska:

Poszukujemy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego prowadzącego sprzedaż opraw naszej marki Luce.

Interesują nas projekty inwestycyjne na rynku budowlanym. Jako producent opraw oświetleniowych gwarantujemy doskonałą proporcję jakości w stosunku co ceny produktów, co zostało zweryfikowane przez rynek oraz uzyskało akceptację wielu liczących się inwestorów oraz  biur projektowych.

Wymagania:

  • Do pracy na tym stanowisku niezbędna jest znajomość rynku inwestycji budowlanych, oraz podmiotów z nim powiązanych: inwestorów, wykonawców i architektów. Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej.
  • Oczekujemy głównie dużego zaangażowania w rozwój marki i generowania odpowiednich obrotów sprzedażowych.

Oferta:

Oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy, zarówno w zakresie tworzenia ofert, prac projektowych, logistycznych jak i przy finalizacji kontraktów.

Zapewniamy wynagrodzenie stałe w powiązaniu z umową o pracę lub B2B ,oraz wysoką  prowizję , uzależnioną jedynie od wielkości obrotu.

Dodatkowo zapewniamy jako producent, że elastyczne podejście naszej firmy do klienta, w połączeniu z wysoką jakością produktów oraz niską ceną jest dużym atutem w rywalizacji końcowej z naszą bezpośrednią konkurencją.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy