Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny - Kierownik Regionalny

Pro Automatic Sp. z o.o

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • systematyczne pozyskiwanie nowych klientów z wyznaczonego terenu

  • regularny kontakt telefoniczny z klientami

  • tworzenie ofert, zamówień, raportów

  • spotkania z potencjalnymi klientami

  • realizację powierzonych zadań i celów

  • praca m.in. w edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym, CRM-ie, ERP.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • zaangażowanie i determinacja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania sobą w czasie

  • samodzielność i gotowość do podejmowania wyzwań

To oferujemy

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie, otwartej na potrzeby klienta i rynku

  • szkolenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki

  • po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Od początku naszej działalności jesteśmy partnerem handlowym w zakresie sprzedaży oraz dostawy elementów automatyki, pneumatyki, hydrauliki siłowej, elektryki dla firm z sektora przemysłowego i produkcyjnego. Naszym partnerom oferujemy szerokie doświadczenie techniczne i handlowe, zdobywane przez wiele lat i wspierane przez producentów oferowanych produktów.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do naszego ambitnego zespołu! Poszukujemy osób, które chętnie zaangażują się razem z nami w systematyczne pozyskiwanie i obsługę klientów.

Poszukujemy osoby komunikatywnej potrafiącej utrzymać bardzo dobre relacje z klientami na stanowisko: Przedstawiciel regionalny / kierownik regionalny, mający doświadczenie w zaopatrywaniu firm w branżach automatyki przemysłowej, pneumatyki przemysłowej, hydrauliki siłowej lub elektryki.