Przedstawiciel Regionalny

Venture Industries Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wiodący producent i dystrybutor wentylatorów z siedzibą w Łomiankach  poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Rozwój współpracy z projektantami działającymi w branży wentylacyjnej i rozwiązań przemysłowych
  • Współpraca z Partnerami Handlowymi Venture Industries, a także hurtowniami wentylacyjnymi, instalatorami oraz inwestorami
  • Opieka nad nowymi klientami firmy (wsparcie informacyjne i handlowe)
  • Organizacja spotkań i szkoleń
  • Pozyskiwanie informacji na temat rynków na których działa Venture Industries
  • realizacja założonych celów i budżetu
  • Dbanie o prawidłowy wizerunek i ekspozycję marki u kluczowych klientów
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie techniczne)
  • Doświadczenia w sprzedaży (znajomość rynku wentylacyjnego będzie niewątpliwym atutem)
  • Wysokiej motywacji i zaangażowania
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • Gotowości do częstych wyjazdów (3-4 dni w tygodniu)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat, po okresie próbnym
  • Stabilność zatrudnienia
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy