Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny

SANNPROFI Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu sprzedaży,

  • Bezpośrednia obsługa handlowa Klientów detalicznych i hurtowych na podległym terenie,

  • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami,

  • Utrzymywanie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z zasadami Firmy,

  • Realizowanie polityki Firmy w zakresie sprzedaży pełnej gamy produktów,

  • Zapewnienie ciągłej obecności produktów u Klientów znajdujących się na podległym terenie,

  • Realizowanie lokalnych i centralnych działań promocyjnych na podległym terenie.

Nasze wymagania

  • Umiejętność realizowania postawionych zadań handlowych,

  • Zaangażowanie i silna motywacja do osiągania założonych wyników,

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy na powierzonym terenie,

  • Elastyczność w działaniu i komunikatywność,

  • Znajomość i obsługa pakietu MS Office,

  • Posiadanie prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Współpracę z polskim producentem profesjonalnych preparatów czyszczących,

  • Dobre warunki płacowe, oparte na systemie motywacyjnym,

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Samochód, telefon komórkowy, palmtop.

Firma Sannprofi Sp. z o.o. – producent i dystrybutor specjalistycznych preparatów do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni w domu i wokół domu poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Regionalny.

Przewiń do profilu firmy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.