Oferta pracy

Przedstawiciel Regionalny marki RADSON

HYDROSOLAR KUJAWSKO-POMORSKIE

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży na terenie regionu kujawsko-pomorskiego

  • aktywną rozbudowę portfela klientów (firmy instalacyjne, developerzy, firmy projektowe, architekci)

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami

  • profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie marki i produktów RADSON

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek marki

Nasze wymagania

  • wykształcenie branżowe lub techniczne

  • znajomość lokalnego rynku branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej

  • umiejętność obsługi komputera, w tym praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność i umiejętność współpracy

  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • sumienność i dbałość o szczegóły

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkową nagrodę roczną uzależnioną od osiągniętych wyników

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia zdrowotnego PZU oraz otrzymania karty Multisport

  • pracę w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole

  • dużą samodzielność działania

  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy

  • narzędzia pracy, w tym auto służbowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karta Multisport

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy