Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Regionalny

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Apila, producent placów zabaw, poszukuje
    współpracownika o charakterze:

    Przedstawiciela Regionalnego
    (województwo mazowieckie)

    Oferujemy:

    • aktywny udział w działaniach firmy, w promocji i rozwoju sieci sprzedaży markowego produktu w regionie z dużym potencjałem
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskanych wyników
    • perspektywę objęcia nadzoru nad szerszą grupą pracowników
    • pomoc w rozwinięciu działalności, gotowe rozwiązania i narzędzia marketingowe
    • pracę w młodym zespole
    • możliwość kreatywnego rozwoju sieci sprzedaży i wprowadzania własnych pomysłów

    Obowiązki:

    • tworzenie sieci sprzedaży (poszukiwanie i obsługa lokalnych dystrybutorów), rozwój kontaktów z bieżącymi dystrybutorami
    • prowadzenie kampanii promocyjnych z użyciem innowacyjnych instrumentów marketingowych, udział w imprezach targowych
    • pozyskiwanie zamówień i nadzór nad ich realizacją
    • budowa PR firmy i kreowanie jej dobrego wizerunku
    • tworzenie nowych, długookresowych strategii sprzedażowych

    Idealny kandydat powinien:

    • być osobą odpowiedzialną i przekonaną do pracy w szeroko pojętej sprzedaży
    • posiadać własną działalność gospodarczą oraz samochód osobowy
    • cechować się otwartością, sumiennością i dobrą organizacją pracy oraz entuzjazmem i zaangażowaniem w pełnione obowiązki
    • być dyspozycyjnym i gotowym do wyjazdów i spotkań z klientami
    • posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte wynikami w sprzedaży

    Jeżeli jesteś osobą komunikatywną oraz chętnie podejmujesz nowe wyzwania prześlij swoją aplikację (CV oraz list motywacyjny) za pośrednictwem opcji APLIKUJ.

    Prosimy także o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póz. 926 z póz. zm.).