Oferta pracy

Przedstawiciel Regionalny

ASM SALES FORCE AGENCY

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutację, koordynację i nadzór nad pracą podległych merchandiserów

  • Nadzór i bieżącą współpraca z kierownikami sklepów

  • Budowanie i utrzymywanie poprawnych relacji z Klientami

  • Bieżące raportowanie zleconych zadań

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych i odpowiedzialnych decyzji

  • Komunikatywność

  • Prawo Jazdy kat.B

To oferujemy

  • Współpraca z renomowanymi Klientami branży FMCG

  • Elastyczne formy współpracy

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach

  • Narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon

  • Dodatkowe benefity

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy w podległym regionie, współpracę z placówkami handlowymi, a także koordynację zadań personelu.

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji ( CV i list motywacyjny ) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ASM Sales Force Agency dzięki ponad 20-letniej znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom i wiedzy krajowych oraz zagranicznych ekspertów, oferuje w pełni sprawdzone i zintegrowane działania z zakresu merchandisingu i outsourcingu sił sprzedaży. Z bogatego doświadczenia ASM Sales Force Agency korzystają największe polskie i międzynarodowe marki, takie jak: CEDC, Danone, Żywiec Zdrój, L’oreal, Velvet Care, Mieszko, Glovo, Coty, Colgate Palmolive, MOWI, Bacardi Martini.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko: Przedstawiciel Regionalny.

Przewiń do profilu firmy