Ta oferta pracy jest nieaktualna od 354 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Regionalny

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FTT Poland - importer oraz dystrybutor akcesoriów wędkarskich.

    branża wędkarsko-outdoorowa
    Wynagrodzenie: 2500 - 5000 zł netto

    Główne produkty:

    Akcesoria wędkarskie: bezprzewodowe echosondy Deeper oraz okulary Wiley X

    Opis stanowiska:

    Stanowisko to daje szansę pracy w wyjątkowymi produktami oraz aktywnego uczestnictwa w tworzeniu marki. Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję połączyć pasję do wędkarstwa z realizacją celów zawodowych. Osoba której poszukujemy, będzie odpowiedzialna za współpracę ze sklepami wędkarskimi na podległym terenie, pozyskiwanie nowych klientów i wprowadzanie dwóch znamienitych marek do nowych sklepów. Do głównych obowiązków należało będzie ponadto regularne odwiedzanie klientów na podległym terenie, realizowanie planów sprzedażowych oraz jakościowych w kanale wędkarskim, budowanie długotrwałych relacji z klientami  oraz dbałość o ekspozycję i organizacja akcji promocyjnych. Odpowiedzialność za obszar 7 województw.

    Szukamy:

    Osoby wędkującej, z doświadczeniem w handlu, samodzielnej i potrafiącej realizować cele.

    Wymagania:

    • wędkarstwo jako hobby oraz co najmniej 2-letnie doświadczenie w handlu z klientami detalicznymi
    • doskonała organizacja pracy i samodzielność
    • wykształcenie minimum średnie
    • prawo jazdy kat. B
    • silna motywacja
    • znajomość j. angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w firmie oferującej produkty kategorii premium
    • połączenie pasji do wędkarstwa z realizacją celów zawodowych
    • możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy połączone z rozwojem własnych kompetencji
    • auto służbowe
    • wynagrodzenie stałe oraz uzależnione od osiąganych wyników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASMR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.