Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Regionalny

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Apteneo Sp. z o.o. system nowoczesnej franczyzy aptek poszukuje do pracy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Nr referencyjny: PA/województwo

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów – Aptek do systemu franczyzowego Apteneo oraz kompleksową obsługę Aptek należących do naszej sieci franczyzowej w ramach powierzonego Regionu. Dodatkowo oczekujemy nastawienia na efektywne doskonalenie umiejętności sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • wybitne umiejętności negocjacyjno-handlowe,
  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela aptecznego lub handlowego w branży farmaceutycznej minimum 2 lata (warunek konieczny),
  • wiedza z zakresu zarządzania i ekonomii, umiejętności sprzedażowe,
  • praktyczna znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki,
  • wysoka skuteczność działania,
  • samodzielność i dyspozycyjność,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • aktualne prawo jazdy kat. B.

Kandydatowi oferujemy:

  • interesującą, pełna ciekawych wyzwań oraz odpowiedzialną pracę w przyjaznym zespole,
  • możliwość samodzielnego organizowania i planowania pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miesięczne bonusy uzależnione od wyników sprzedaży,
  • stabilność zatrudnienia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Apteneo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się