Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel regionalny (pd-zach) ds. Nawozów

PRZEDSIĘBIORSTWO ARKOP sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opieka handlowa nad Klientami ARKOP
  • poszukiwanie nowych Klientów
  • sprzedaż nawozów dolistnych (B2B czy też B2C)
  • udział w pracach marketingowych i promocyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży rolniczej
  • mile widziane ukończone studia rolnicze (ze specjalizacją żywienia roślin)
  • prawo jazdy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dążenie do rozwoju w zakresie żywienia roślin

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej Firmie produkcyjnej
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • efektywny system premiowania
  • samochód służbowy
  • laptop
  • telefon
  • opieka medyczna
  • szkolenia

PRZEDSIĘBIORSTWO ARKOP sp. z o.o.

Swoje doświadczenie w branży nawozowej i paszowej budujemy od 1992 roku. Jesteśmy więc na rynku prawie ćwierć wieku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę produktów nawozowych i paszowych opartych o najnowsze rozwiązania biotechnologii, w szczególności wysokiej klasy chelatów.

Wieloletnia współpraca z placówkami naukowymi i uczelniami zaowocowała gamą produktów sprawdzonych i skutecznych. Nieustannie monitorujemy proces produkcji oraz reagujemy na wszelkie zmiany i sugestie, stale poszerzając naszą ofertę oraz dostosowując ją do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasza spółka Arkop szybko stała się synonimem wysokiej jakości, którą uzyskaliśmy nie tylko dzięki współpracy z uczelniami i placówkami naukowymi, lecz również wprowadzając innowacyjne rozwiązania technologiczne w oparciu o własne badania i doświadczenia. Dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają standardy jakości i ekologii przyjęte w Unii Europejskiej. Obecnie współpracujemy z klientami z całego świata.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.arkop.pl

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Przedstawiciel regionalny (pd-zach) ds. Nawozów, wielkopolskie