Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Regionalny Petfood

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    JOSERA od ponad 70 lat działa w branży związanej z żywieniem zwierząt oraz produkcją zdrowej żywności dla ludzi. JOSERA to firma rodzinna, mogąca pochwalić się ciągłym, stabilnym rozwojem. Znana jest z innowacyjnych rozwiązań, odpowiedzialności oraz najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów.

    W związku z rozwojem firmy w Polsce zatrudnimy do pracy w wybranych regionach osobę na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY PETFOOD

    Obowiązki:

    • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży suchych karm dla psów i kotów
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie
    • Organizacja i reprezentowanie firmy na wystawach kotów, psów i eventach branżowych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Doświadczenie w branży zoologicznej będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Zamiłowanie do zwierząt domowych
    • Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę z produktami najwyższej jakości
    • Pracę w młodym i międzynarodowym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego (współfinansowanie szkoleń i kursów językowych)
    • Bogaty pakiet socjalny (w tym opieka medyczna i ubezpieczenie NNW 24H)
    • Narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (do 5 MB).
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania
    bottom