Przedstawiciel Regionalny Petfood

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-08
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-12-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

JOSERA od ponad 70 lat działa w branży związanej z żywieniem zwierząt oraz produkcją zdrowej żywności dla ludzi. JOSERA to firma rodzinna, mogąca pochwalić się ciągłym, stabilnym rozwojem. Znana jest z innowacyjnych rozwiązań, odpowiedzialności oraz najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów.

W związku z rozwojem firmy w Polsce zatrudnimy do pracy w wybranych regionach osobę na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY PETFOOD

Obowiązki:

  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży suchych karm dla psów i kotów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie
  • Organizacja i reprezentowanie firmy na wystawach kotów, psów i eventach branżowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w branży zoologicznej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Zamiłowanie do zwierząt domowych
  • Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę z produktami najwyższej jakości
  • Pracę w młodym i międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego (współfinansowanie szkoleń i kursów językowych)
  • Bogaty pakiet socjalny (w tym opieka medyczna i ubezpieczenie NNW 24H)
  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (do 5 MB).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się