Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny

Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek

10 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

  • Realizacja miesięcznych planów sprzedaży

  • Przeprowadzanie prezentacji i sprzedaż u klienta

  • Opieka nad powierzonym regionem obejmującym 4 województwa

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

  • Raportowanie w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia jako przedstawiciel handlowy

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie

  • Zorientowanie na potrzeby klienta i zdolność budowania trwałych relacji

  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

  • Gotowość do rozwoju wiedzy na temat rynku optycznego w Polsce

  • Umiejętność obsługi pakietu Office

  • Duża mobilność i dyspozycyjność

  • Prawo jazy kat. B

To oferujemy

  • Prosty system wynagradzania umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych zarobków.

  • Długofalową współpracę

  • Pracę z produktami sprawdzonymi i rozpoznawalnymi na rynku optycznym

  • Dużą elastyczność - sam planujesz swój czas

  • Przynależność do niewielkiego zespołu

  • Wsparcie merytoryczne, sprzedażowe i marketingowe

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 40 lat zajmuje się tworzeniem modnych i inspirujących opraw okularowych, które sami projektujemy i produkujemy w Polsce. Kobieca Marka Roku 2020.

Przewiń do profilu firmy