Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Regionalny

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Realizacja Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się badaniami opinii i rynku. W związku z szybkim rozwojem oraz dużą ilością zleceń aktualnie poszukujemy osób do Zespołu Przetwarzania Danych. Praca w tym zespole to prawdziwa przyjemność- wiedza i umiejętności na najwyższym poziomie, chęć dzielenia się wiedzą, poczucie humoru i ciepła atmosfera.

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Zarządzanie pracownikami terenowymi

    Główne zadania:

    • Rekrutacja i selekcja sieci ankieterskiej w podległym regionie
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych dla nowych pracowników
    • Prowadzenie szkoleń do poszczególnych projektów
    • Kontrola jakości pracy ankieterów
    • Rozliczanie i prowadzenie dokumentacji ankieterów
    • Terminowa realizacja zlecanych projektów

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w rekrutacji i kierowaniu zespołem ludzi
    • Doskonała organizacja pracy własnej i podległych pracowników
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie
    • Umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji i łagodzenia konfliktów
    • Żelazne nerwy i nieskończone pokłady cierpliwości

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość metodologii realizacji badań terenowych
    • Doświadczenie w prowadzeniu sieci ankieterskich lub sieci sprzedaży
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie uzależnione od obrotu
    • Sprzęt niezbędny do pracy
    • Niezbędne szkolenia od podstaw przygotowujące do pracy w zawodzie
    • Wsparcie na każdym etapie procesu wdrożenia i dalszej pracy
    • Premie uznaniowe za szczególne osiągnięcia
    • Elastyczne godziny pracy
    • Dopasowanie podległego regionu do możliwości

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.