Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Regionalny

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Boiron S.A. jest francuską, rodzinną firmą farmaceutyczną, jedną z trzech największych firm OTC we Francji. Jest obecna w ponad 50 krajach na świecie i zatrudnia 3700 pracowników. W Polsce od 1994 r. aktywnie promujemy leki Boiron w środowisku medycznym, farmaceutycznym oraz wśród pacjentów.

    Obecnie poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

    Wynagrodzenie: 5-6 tys. zł

    Miejsce pracy: woj. pomorskie

    Kluczowe zadania:

    • Promocja leków w środowisku medycznym
    • Rozwój relacji ze środowiskiem farmaceutycznym
    • Realizacja założeń sprzedażowych
    • Raportowanie prowadzonych działań i osiąganych wyników
    • Reprezentowanie firmy na szkoleniach i konferencjach

    Poszukujemy osób, które:

    • Posiadają wykształcenie wyższe
    • Posiadają doświadczenie w jednym z obszarów: przedstawiciel OTC, FMCG, technik farmacji w aptece otwartej lub doświadczenie pielęgniarskie
    • Mogą pochwalić się umiejętnościami sprzedażowymi i/lub osiągniętymi sukcesami zawodowymi
    • Są odpowiedzialne i rzetelne
    • Chcą pracować w zespole ceniącym relacje i dobrą atmosferę pracy
    • Posiadają czynne prawo jazdy kategorii B

    W zamian oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z przejrzystym systemem premiowym
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych: opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowych, tablet, telefon
    • Szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do nadsyłania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ
    z dopiskiem w tytule maila PR 09/2018.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Boiron Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o dobrowolności podania danych osobowych oraz o prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.