Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Regionalny - Rynek Szpitalny

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych w ramach produktów firmy (opatrunki tradycyjne, specjalistyczne, jednorazowe produkty medyczne przeznaczone na salę operacyjną),
  • Współpraca ze środowiskiem medycznym i utrzymywanie relacji z klientami (sale operacyne, oddziały szpitalne, użytkownicy końcowi osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji zakupowych w szpitalach),
  • Promocja produktów firmy,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu portfolio firmy.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów medycznych,
  • Charakteryzują Cię umiejętności sprzedażowe oraz predyspozycje związane z budowaniem profesjonalnych relacji z placówkami szpitalnymi, oparte na zaufaniu i obopólnej korzyści,
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z postępowaniami przetargowymi,
  • Znasz język angielski,
  • Znasz pakiet Office,
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karnety sportowe,
  • Dopłaty do wypoczynku wakacyjnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych,
  • Laptop, iPad, iPhone,
  • Rabaty w e-sklepie,
  • Szkolenia,
  • Możliwość pracy z zespołem profesjonalistów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. is a subsidiary of leading European producer and vendor of medical devices and hygienic products PAUL HARTMANN AG.

Przedstawiciel Regionalny - Rynek Szpitalny, mazowieckie