Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Regionalny - Segment Naukowy

ARGENTAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Działamy w obszarze sprzedaży i dystrybucji wiodących światowych marek wyznaczających kierunki rozwoju w zakresie odczynników diagnostycznych oraz sprzętu laboratoryjnego do badań mikrobiologicznych, molekularnych i fizykochemicznych, produktów spożywczych, kosmetycznych i farmaceutycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy gotowych na nowe wyzwanie i ambitnych osób do pracy na stanowisku:
Przedstawiciel Regionalny
Segment Naukowy
Region – Polska Południowa

ZAKRES ZADAŃ:

  • bieżąca zarządzanie współpracą z placówkami naukowo-badawczymi  (wyższe uczelnie, instytuty naukowe)
  • rozwijanie sprzedaży u dotychczasowych klientów oraz realizacja budżetu sprzedaży w określonym obszarze i asortymencie
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • samodzielność w ustalaniu warunków współpracy z kontrahentami,  w tym przygotowywanie ofert asortymentowych i cenowych, obsługa postępowań przetargowych
  • reprezentowanie firmy na targach i seminariach, doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie  optymalnego doboru produktów z portfolio firmy
  • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych celów i zadań
  • monitorowanie działań konkurencji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Chemia, Technologia Żywności lub pokrewne)
  • poparte wynikami doświadczenie w pracy w sprzedaży lub usługach
  • samodzielność, otwartość i komunikatywność oraz umiejętność pracy w zmiennym środowisku
  • dyspozycyjność w zakresie odbywania podróży służbowych i posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji i umiejętności w środowisku międzynarodowym
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność pracy projektowej w zespole
  • doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w gronie długoletnich pracowników
  • System premiowy dostosowany do stanowiska
  • Samodzielne stanowisko na zasadach home office
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną Lux-Med
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych
  • Premie świąteczną
  • Samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego
  • Szkolenia merytoryczne i kompetencyjne
  • Dofinansowanie studiów i kursów
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne