Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Regionalny

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oqema Sp. z o.o. - przedstawiciel niemieckiego koncernu działa na rynku polskim od 1997 roku. Oqema Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i konfekcjonowaniem chemikaliów bazowych i specjalistycznych do różnych branż, m. in. do przemysłu farbiarskiego i lakierniczego, poligraficznego, tworzyw sztucznych, kosmetycznego, farmaceutycznego, chemii gospodarczej oraz spożywczego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    – Chemikalia Techniczne i Specjalistyczne

    Umowa o pracę na zastępstwo
    min 1 rok z możliwością
    przedłużenia na kolejne okresy.

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
    • Prowadzenie procesów sprzedaży do klientów z szeroko rozumianych tzw. branż technicznych
    Zadania i wyzwania:
    • Współpraca z obecnymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców w regionie
    • Utrzymywanie kontaktów i dobrych relacji z klientami poprzez wizyty handlowe
    • Analiza potrzeb i możliwości rozwoju współpracy
    • Prezentowanie oferty firmy w oparciu o wiedzę merytoryczną i materiały promocyjne
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy

    Od kandydata oczekujemy:
    • Wykształcenia wyższego – preferowane kierunki chemiczne
    • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomości i doświadczenia w sprzedaży surowców do branż farb, lakierów, tworzyw sztucznych, chemii budowlanej, poligrafii, automotive
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
    • Umiejętności nawiązywania kontaktów i tworzenia długotrwałych relacji z klientami
    • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych, organizacyjnych i negocjacyjnych
    • Samodzielności, inicjatywy i wytrwałości w działaniu
    • Zdolności szybkiego uczenia się
    • Dobrej organizacji pracy
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:
    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne krajowe i zagraniczne
    • Motywujący system wynagrodzeń
    • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy konieczne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest OQEMA Sp. zo.o. (ul. Łęczycka 3a, 95-035 Ozorków). Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie rekrutacji. Po zakończeniu procesu rekrutacji dane zostaną usunięte bądź archiwizowane jeśli posiadają odpowiednią klauzulę wyrażenia zgody na przetwarzanie danych. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, a konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości przeprowadzenia rekrutacji