Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny

ASTARO firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów na podległym terenie tj. woj. Świętokrzyskie i woj.lubelskie

  • Utrzymywanie stałych relacji z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych

  • Sporządzanie ofert handlowych

  • Rejestracja i analiza zamówień

  • Instalacja sprzętu u klienta

  • Szkolenie klienta

  • Prowadzenie rozmów handlowych

  • Doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu

  • Gotowość do uczestnictwa w targach i konferencjach branżowych, krajowych i zagranicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 3 lata

  • Uczciwość i rzetelność w wykonywanych zadaniach

  • Łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

  • Umiejętność poprawnego formułowania myśli w mowie i piśmie

  • Dyspozycyjność i chęć związania się z firmą na co najmniej kilka lat

  • Wysoka kultura osobista, dbałość o wygląd

  • Biegła znajomość obsługi komputera i programów biurowych

  • Dokładność, zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu pracy

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu fizjoterapii

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Praca w młodym, prężnym zespole

  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie

  • Zagwarantowane środki pracy: telefon, samochód, komputer

  • Dostęp w pracy do najnowszych narzędzi: CRM, ERP

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

  • Opieka zdrowotna

ASTAR

Astar to prężnie rozwijająca się firma, która od początku działalności stawiała sobie za cel projektowanie i produkcję nowoczesnych urządzeń dla potrzeb fizykoterapii i rehabilitacji. Staramy się, aby nasz sprzęt spełniał w jak najwyższym stopniu wymagania naszych Klientów, poprzez: wygodę użytkowania, innowacyjność, wysoką jakość, trwałość i niezawodność, wzornictwo i estetykę.

W związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydata zamieszkałego na terenie województwa lubelskiego lub świętokrzyskiego na stanowisko: Przedstawiciela Regionalnego na teranie województwa Świętokrzyskiego i Lubelskiego

Przewiń do profilu firmy

CV oraz list motywacyjny, zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści prosimy wysłać za pomocą przycisku Aplikuj z nazwą województwa w tytule!

Regulamin rekrutacji dostępny na stronie : Kariera - producent sprzętu do fizykoterapii Astar (https://astar.pl/kariera/)