Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny

Apteneo Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów – Aptek do inicjatywy, jaką jest Apteneo. Będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę Aptek należących do Apteneo w ramach powierzonego Regionu oraz za aktywną promocję firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętności negocjacyjno-handlowe

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela aptecznego lub handlowego w branży farmaceutycznej minimum 2 lata (warunek konieczny)

  • wiedza z zakresu zarządzania i ekonomii, umiejętności sprzedażowe

  • praktyczna znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki

  • wysoka skuteczność działania

  • samodzielność i dyspozycyjność

  • gotowość do podróży służbowych

  • aktualne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę, moc nowych wyzwań i możliwości wszechstronnego rozwoju

  • kreatywne, inspirujące i dynamiczne środowisko pracy

  • możliwość samodzielnego organizowania i planowania pracy

  • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia

  • masz ambicje i jesteś pracowity? Wyniki premiujemy dodatkowo miesięcznymi bonusami

  • dużą samodzielność w realizowaniu obowiązków

  • możliwości wzbogacenia wiedzy poprzez udział w konferencjach, targach i warsztatach branżowych

  • otrzymujesz wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • stawiamy na zdrowie! W pakiecie otrzymujesz również kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Apteneo Sp. z o.o. - różni klienci, ciekawe projekty, ambitne zadania, z nami nie będziesz się nudzić!

Kim jesteśmy? Dowiedz się więcej na: www.badzapteneo.pl

Przewiń do profilu firmy

CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia