Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny

Armacell Poland Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży na obszar południowej, południowo – wschodniej Polski

  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii sprzedaży

  • Utrzymywanie dobrych i efektywnych relacji z klientami poprzez zapewnienie i dostarczanie niezbędnej i wykwalifikowanej wiedzy z zakresu naszych produktów

  • Pozyskiwanie nowych klientów na obszarze swojej odpowiedzialności biznesowej

  • Bieżące śledzenie i badanie rynku w celu posiadania aktualnych informacji na temat sytuacji rynkowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na porównywalnym stanowisku w sprzedaży izolacji technicznych / materiałów budowlanych

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Wysoka odpowiedzialność za wykonywane zadania

  • Wysoka kultura osobista i nastawienie na dobre relacje z klientem

  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów i adaptacji w nowym środowisku

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Znajomość narzędzi MS Office

  • Znajomość j. angielskiego jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w zmotywowanym zespole doświadczonych specjalistów

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych

  • Samochód służbowy, telefon oraz laptop, dostęp do Internetu

  • Home Office

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • premie za polecenie

  • nagrody jubileuszowe

Armacell Poland Sp. z o.o. jest liderem na rynku izolacji technicznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.