Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Regionalny

Armacell Poland Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży na obszar południowej, południowo – wschodniej Polski
  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii sprzedaży
  • Utrzymywanie dobrych i efektywnych relacji z klientami poprzez zapewnienie i dostarczanie niezbędnej i wykwalifikowanej wiedzy z zakresu naszych produktów
  • Pozyskiwanie nowych klientów na obszarze swojej odpowiedzialności biznesowej
  • Bieżące śledzenie i badanie rynku w celu posiadania aktualnych informacji na temat sytuacji rynkowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na porównywalnym stanowisku w sprzedaży izolacji technicznych / materiałów budowlanych
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Wysoka odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Wysoka kultura osobista i nastawienie na dobre relacje z klientem
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów i adaptacji w nowym środowisku
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość narzędzi MS Office
  • Znajomość j. angielskiego jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w zmotywowanym zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych
  • Samochód służbowy, telefon oraz laptop, dostęp do Internetu
  • Home Office

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • premie za polecenie
  • nagrody jubileuszowe

Armacell Poland Sp. z o.o.

Armacell Poland Sp. z o.o. jest liderem na rynku izolacji technicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Przedstawiciel Regionalny, świętokrzyskie