Przedstawiciel Regionalny - technika grzewcza i OZE (pompy ciepła)

Klient Pracuj.pl

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych w obsługiwanym regionie,

  • bezpośrednie kontakty z istniejącymi klientami firmy: hurtowniami branży instalacyjnej, instalatorami, projektantami branżowymi, inwestorami oraz firmami inżynieryjnymi,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • prowadzenie szkoleń technicznych i handlowych,

  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie doboru produktów,

  • analiza działań konkurencji, trendów rynkowych itp.,

  • uczestnictwo w targach, ekspozycjach i wystawach branżowych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – wykształcenie HVAC będzie preferowane,

  • doświadczenie we współpracy z: hurtowniami instalacyjnymi, instalatorami, projektantami branżowymi, firmami inżynieryjnymi, znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego – będą dodatkowymi atutami

  • wysoka kultura osobista,

  • asertywność,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej,

  • znajomość środowiska MS Office,

  • raportowanie w systemie CRM,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie – dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe,

  • motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników system wynagradzania,

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji,

  • pakiet profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy.