Przedstawiciel Regionalny w zakresie sprzedaży środków do sterylizacji i dezynfekcji medycznej

Medim Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Lider na rynku w dystrybucji sprzętu medycznego, technologii innowacyjnych
i urządzeń do sterylizacji i dezynfekcji medycznej, z 30 letnią tradycją poszukuje:

Przedstawiciela Regionalnego
w zakresie sprzedaży środków do sterylizacji i dezynfekcji medycznej

Numer ref.: na terenie woj.: świętokrzyskiego

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za realizacje planów sprzedaży,
  • Aktywne kontakty z klientami,
  • Zdobywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z placówkami ochrony zdrowia,
  • Obsługa bieżących projektów i kontraktów,
  • Uzyskiwanie informacji o aktualnych potrzebach dotyczących profesjonalnej higieny szpitalnej
  • Reagowanie na zaistniałe potrzeby placówek medycznych,
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,
  • Uczestnictwo w przetargach,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z producentami,

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży medycznej,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
  • Wskazana znajomość Excela,
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego,
  • Wysokie predyspozycje komunikacyjne,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,
  • Wysokie kwalifikacje sprzedażowe,
  • Prawo jazdy i gotowość do pracy w terenie,
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole
  • Szkolenie produktowe i procesowe
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, wsparcie i miłą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
za pośrednictwem opcji APLIKUJ.

 „Uprzejmie prosimy o umieszczenie w przesyłanych materiałach, zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)” ofert pracy nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy