Ta oferta pracy jest nieaktualna od 523 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Regionalny

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 27.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Region: warmińsko-mazurskie
    Numer referencyjny: DIY/Województwo

    Zadania:

    • Obsługa klientów w kanale detalicznym i hurtowym
    • Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klientów
    • Realizacja założonego planu sprzedaży
    • Monitorowanie terminowego spływu należności
    • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
    • Przygotowanie i rozliczanie akcji promocyjnych

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego
    • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG, DIY,
    • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem oraz przekładania ich na wielkość sprzedaży
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, entuzjazmu
    • Realizacji planów sprzedaży oraz przestrzegania obowiązujących standardów pracy
    • Pozyskiwania nowych klientów
    • Wysokiej kultury osobistej, pasji oraz samodyscypliny
    • Znajomości rynku lokalnego,
    • Gotowości do założenia działalności gospodarczej,
    • Prawa jazdy kat. B
    • Własnego samochodu na okresie próbnym

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie promujące osoby nastawione na osiąganie celów (składające się z części stałej i premiowej)
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym: samochód służbowy (po okresie próbnym) oraz telefon komórkowy i tablet
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • Pakiet szkoleń przygotowujący do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez APM Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.