Oferta pracy

Przedstawiciel Regionalny

Lindab Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów segmentu pokryć dachowych i elewacyjnych

  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie

  • Współpraca z firmami z bazy adresowej firmy Lindab oraz z klientami pozyskanymi podczas pracy na rynku

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami podczas wizyt, targów, pikników, szkoleń

  • Prowadzenie szkoleń produktowych oraz instruktażów montażowych na budowach w celu zwiększenia popularyzacji produktów firmy Lindab wśród wykonawców i dystrybutorów

  • Informowanie o programach, promocjach i nowościach produktowych podczas rutynowych wizyt

  • Wdrażanie strategii ukierunkowanej na dystrybutorów, dekarzy, generalnych wykonawców, architektów i klientów indywidualnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i wsparciu technicznym w branży budowlanej

  • Praktyczna znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

  • Zdolność łatwego nawiązywania kontaktów

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, karty sportowe MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Dodatkowe nagrody za staż pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Szkolenia

  • Miłą i otwartą atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników