Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny

BOIRON Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój relacji ze środowiskiem farmaceutycznym

  • Promocja leków w środowisku medycznym

  • Realizacja założeń sprzedażowych

  • Raportowanie prowadzonych działań i osiąganych wyników

  • Reprezentowanie firmy na szkoleniach i konferencjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość rynku aptecznego, mile widziana wcześniejsza współpraca z aptekami sieciowymi

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne poparte osiągnięciami zawodowymi

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Chęć pracy w zespole ceniącym relacje i dobrą atmosferę pracy

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z przejrzystym systemem premiowym

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowych, tablet, telefon

  • Szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Pracę w profesjonalnym i sympatycznym zespole

Boiron S.A. jest francuską, rodzinną firmą farmaceutyczną, jedną z trzech największych firm OTC we Francji. Jest obecna w ponad 50 krajach na świecie i zatrudnia 3700 pracowników. W Polsce od 1994 r. aktywnie promujemy leki Boiron w środowisku medycznym, farmaceutycznym oraz wśród pacjentów.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Połowa Warszawy oraz część woj. mazowieckiego