Przedstawiciel Rejonu Sprzedaży ds. obsługi sieci

Totalizator Sportowy

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    oddział Katowice
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • maksymalizacja sprzedaży produktów,

  • bieżąca kontrola i monitoring wykonania planu sprzedaży w rejonie,

  • ocena działalności punktów sprzedaży oraz podniesienie efektywności sprzedaży,

  • uruchamianie nowych punktów sprzedaży,

  • weryfikacja stanów losów, paczek aktywowanych i poziomu sprzedaży,

  • nadzór nad przestrzeganiem standardów wizualizacji i obsługi klienta w podległych kolekturach,

  • utrzymanie parametrów sprzedażowych w punktach sprzedaży oraz statusów realizacji zadań,

  • praca na indywidualnych celach i wskaźnikach sprzedażowych,

  • działania szkoleniowe w punkcie sprzedaży (weryfikację stopnia przeszkolenia kolektorów z prawidłowej obsługi graczy, przestrzeganie przepisów wewnętrznych, regulacji wynikających z UGH, stosowania aplikacji loteryjnej, uzupełnianie wiedzy kolektorów),

  • działania naprawcze, w tym asysty sprzedażowe w punktach,

  • odbiór i rozliczenie losów loterii pieniężnych z punktów,

  • bieżące raportowanie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży FMCG),

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,

  • znajomość technik i metod sprzedaży,

  • gotowość do pracy wymagającej dobrej organizacji, zaangażowania i konsekwencji,

  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excela,

  • czynne prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne