Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Rejonu Sprzedaży

Totalizator SportowyO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie wykonania planu sprzedaży w rejonie,
  • prowadzenie działań zwiększających sprzedaż,
  • pozyskiwanie nowych lokalizacji i uruchamianie nowych punktów sprzedaży,
  • pozyskiwanie danych rynkowych na potrzeby analiz sprzedażowych,
  • szkolenie pracowników punktów sprzedaży w zakresie technik sprzedaży i obsługi klienta,
  • monitorowanie standardów obsługi klienta oraz wizualizacji w punktach sprzedaży,
  • dostarczanie wybranych produktów oraz materiałów marketingowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży FMCG),
  • znajomość technik i metod sprzedaży,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • gotowość do pracy wymagającej zaangażowania i konsekwencji,
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności Excela),
  • prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Przedstawiciel Rejonu Sprzedaży, Poznań