Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel / Specjalista ds. Aptek i Sieci Aptecznych

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja sprzedaży do aptek produktów z oferty handlowej firmy, zgodnie z ilościowymi i wartościowymi planami sprzedaży,

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży produktów do aptek i z aptek (sell-in + sell-out),

  • prezentowanie farmaceutom informacji merytorycznych o produktach firmy,

  • budowanie, utrzymywanie i zarządzanie relacjami z klientami targetowymi oraz pozyskiwanie nowych klientów,

  • analizowanie sytuacji rynkowej oraz planowanie stosownych aktywności wśród klientów, ich wdrażanie, realizowanie, kontrolowanie i rozliczanie,

  • negocjowanie warunków transakcji i ustalanie warunków współpracy zgodnie z przepisami prawa i obowiązującymi standardami,

  • raportowanie prowadzonych działań zgodnie z wymogami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z aptekami (aktywna sprzedaż),

  • znajomość rynku suplementów diety,

  • wysokie umiejętności negocjacyjno-handlowe,

  • silna orientacja na cele i na relacje z klientami,

  • umiejętność sprzedaży i negocjacji,

  • umiejętność analizowania danych i planowania działań promocyjnych na podległym terenie,

  • wykształcenie wyższe,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • aktualne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę z suplementami wysokiej jakości,

  • motywujące wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez wyzwania,

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Novascon Pharmaceuticals specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu do aptek nowatorskich suplementów diety i wyrobów medycznych. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście marek o szerokim zakresie zastosowania prozdrowotnego. Nasze najbardziej znane marki to Insulan, Detramax, Ceviforte, Depresanum, Thonsilan.

Przewiń do profilu firmy