Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel - Specjalista ds. Sprzedaży

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem o mocnej, ugruntowanej pozycji na rynku, którą potwierdzają osiągane wyniki oraz wiele prestiżowych nagród. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur sprzedażowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
  • realizacja celów sprzedażowych, raportowanie
  • prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych
  • obsługa bieżących zapytań klientów, realizacja zamówień
  • rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań
  • monitorowanie działań konkurencji
  • budowanie wizerunku firmy na rynku
  • aktywne poszerzanie bazy klientów
  • inicjowanie działań promocyjnych do klientów

Poszukujemy osoby:

  • silnie ukierunkowanej na sukces
  • zmotywowanej do samodzielnej pracy
  • posiadającej doświadczenie i sukcesy w sprzedaży (min. 3 lata)
  • charakteryzującą się wytrwałością w prowadzeniu negocjacji i dążeniem do osiągania wyznaczonych celów
  • z bardzo dobrą znajomością jęz. angielskiego

Co oferujemy:

  • samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • profesjonalne szkolenie produktowe
  • narzędzia niezbędne do pracy w terenie z klientem – telefon, laptop, samochód
  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywlino-prawną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne