Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

  • Toruń, Bydgoszcz, Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Chełmno, Ciechocinek, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Nakło nad Notecią, Mogilno, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Tuchola, Wąbrzeźno, Żnin, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 10.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ita Tools to polska firma działająca od 2006 roku. Jesteśmy firmą handlową, która od 2 lat świadczy również nowoczesne i profesjonalne usługi ostrzenia. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Naszych Przedstawicieli handlowych można spotkać w całej Polsce, a siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

    Jeżeli:

    • lubisz ludzi,
    • rozmowy handlowe są motorem do osiągania sukcesu,
    • lubisz jazdę samochodem,
    • nowości narzędziowe wolisz poznawać na żywo niż z gazetki promocyjnej,

    zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO- HANDLOWY
    Miejsce pracy: woj. Kujawsko - pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż produktów renomowanych producentów zagranicznych
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w podległym regionie
    • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
    • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
    • Realizowanie założonego planu sprzedaży
    • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji z klientami
    • Utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży produktów technicznych / stolarskich / budowlanych
    • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Ambicja i chęć poszerzania wiedzy
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Stałą miesięczną pensję oraz wysoką prowizję
    • Pakiet szkoleń wprowadzających
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
    • Stałe wsparcie Centrali
    • Otwarte i wspierające środowisko pracy
    • Benefity pracownicze, m.in.: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest Ita Tools Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.