Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy - branża narzędziowa

RUBI Polska sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa RUBI https://www.rubi.com/pl jest światowym liderem w dziedzinie narzędzi i maszyn do obróbki i układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów wykorzystywanych w budownictwie. Firma powstała w 1951 roku w miejscowości Rubi (Barcelona) w Hiszpanii, prowadzi działalność na rynkach całego świata, a Polsce jest obecna od ponad 20 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów z terenu województw małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podlaskiego, którzy przyłączą się do naszego zespołu sprzedaży jako

Główne zadania:

  • Sprzedaż poprzez rozwój istniejących oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • Prezentacje techniczno-handlowe oraz szkolenia klientów w zakresie produktów RUBI
  • Skuteczne zarządzanie relacjami z klientami
  • Zapewnienie klientom wsparcia, fachowego doradztwa i obsługi technicznej
  • Pozyskiwanie informacji technicznych i marketingowych dotyczących potrzeb klientów oraz sytuacji rynkowej

Główne wymogi:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych, najlepiej w branży narzędziowej i/lub budowlanej B2B – warunek niezbędny
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne lub handlowe
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (około 70% czasu)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów, planowania i realizacji planów sprzedażowych
  • Zdolności negocjacyjne i komunikacyjne ukierunkowanie na cele
  • Dobra organizacja czasu pracy, obowiązkowość i samodyscyplina
  • Otwarta osobowość, łatwość nawiązywania kontaktów, gotowość do współpracy i pracy zespołowej zgodnej z wartościami firmy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem i atrakcyjną premią roczną
  • Udział w wypracowanych zyskach (program Profit Sharing)
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy i inne narzędzia potrzebne do prowadzenia działalności sprzedażowej
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, zajęcia fitness, i in.
  • Szkolenia dotyczące produktów, sprzedaży i rozwoju ogólnego
  • Elastyczne warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na współdziałaniu i idei zrównoważonego wzrostu całej firmy oraz wszystkich jej członków
  • Pracę w firmie, której mottem jest „Pasja, Doskonalenie, Szacunek”

Ogłoszenie archiwalne