Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

HURTOWE CENTRUM SPAWALNICZE "HEFT" GRZEGORZ ŚWIDERSKI, EWA ŚWIDERSKA sp.j.O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy przedstawiciela techniczno-handlowego w rejonie Polski centralnej i południowej.

W zakres obowiązków wchodzi sprzedaż materiałów, urządzeń spawalniczych.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w branży spawalniczej bądź pokrewnych

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • prawo jazdy kat. B.

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego, szkolenia + kursy

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • rodzinną atmosferę

  • odpowiednie przygotowanie do objęcia stanowiska

  • zaufanie

  • jasno określony cel pracy

HURTOWE CENTRUM SPAWALNICZE "HEFT" GRZEGORZ ŚWIDERSKI, EWA ŚWIDERSKA sp.j.

Hurtowe Centrum Spawalnicze HEFT rozpoczęło działalność w połowie 1996 roku jako spółka cywilna i powstało na bazie istniejącej od 1993 roku firmy CONSTANS której właścicielem był obecny prezes Grzegorz Świderski. Podstawowym profilem działalności firmy było i jest kompleksowe zaopatrzenie klientów w materiały i urządzenia branży spawalniczej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowych koncernów tj. Esab, Lincoln Electric. Nasza oferta jest systematycznie rozszerzana. Od kilku lat jesteśmy bezpośrednim importerem materiałów spawalniczych. Firma rodzinna z tradycjami. Na rynku jesteśmy obecni już od ponad 25 lat!

Przewiń do profilu firmy