Oferta pracy

Przedstawiciel techniczno-handlowy

a4m s.c. Wiecheć, MuchaO firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Dąbrowa (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

A4M. to firma handlowo-inżynierska wchodząca wraz z firmą Radius-Radpol i OMEC Poznań w skład grupy PTC. Grupa specjalizuje się w dziedzinie techniki napędów oraz połączeń mechanicznych i elektrycznych.

http://a4m.com.pl/  https://grupa-ptc.pl/

W związku z dynamicznym rozwojem, poszerzaniem swojego portfolio produktowego oraz możliwością dotarcia do szerszego grona partnerów, poszukujemy osoby chętnej do nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych oraz sporządzania ofert.

Idealny kandydat na poszukiwane stanowisko Przedstawiciela Techniczno-Handlowego jest osobą samodzielną i kreatywną - potrafi sporządzić ofertę, przygotować opis techniczny i wesprzeć klienta wiedzą merytoryczną. Niezmiernie ważna jest również umiejętność pracy zespołowej oraz doświadczenie w pracy z klientem w terenie.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi,
  • Prezentowanie produktów z oferty dystrybucyjnej
  • Kompleksowe doradztwo techniczne
  • Poszukiwanie nowych odbiorców produktów firmy: m.in. utrzymanie ruchu w firmach produkcyjnych, producenci maszyn, firmy handlowe
  • Opracowywanie ofert z zakresu mechaniki maszyn
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • Samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • Dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Gotowości do pracy w terenie ( 3 dni wyjazdowe/ 2 dni biurowe)
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • Wykształcenie techniczne
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomości zagadnień mechaniki
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń bez górnych limitów
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę wśród młodych, pozytywnie nastawionych do wykonywanej pracy ludzi,
  • Możliwość realnego wpływania na wyniki firmy i uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • Bardzo duże możliwości rozwoju własnych umiejętności,
  • Elastyczność i otwartość na proponowane zmiany,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy