Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy / Doradca Techniczny

PERI Polska Sp. z o.o.

Stołeczna 62

Płochocin (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w realizacji największych inwestycji budowlanych w regionie z zakresu budownictwa infrastrukturalnego, przemysłowego, kubaturowego, wysokiego, użyteczności publicznej, itp.

  • Kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi Klientów,

  • Doradztwo techniczne,

  • Skuteczna sprzedaż oferowanych produktów i usług,

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mile widziane budownictwo, inżynieria środowiska, mechanika lub pokrewne),

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Odpowiedzialność i konsekwencja w dążeniu do celów,

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Motywacyjny system wynagradzania i premiowania,

  • Szkolenia krajowe i zagraniczne,

  • Możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego,

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w kraju i zagranicą,

  • Niezbędne narzędzia pracy, m.in. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,

  • Opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,

  • Elastyczny, zadaniowy czas pracy,

  • Przyjazna atmosfera w pracy i wsparcie zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy wiodącą Spółką międzynarodowego koncernu. Jako dostawca produktów i usług w zakresie deskowań oraz rusztowań, jesteśmy obecni od prawie 30 lat na polskim rynku. Zatrudniamy ponad 500 osób na terenie całego kraju i wciąż się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy