Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. Energoelektronika

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2019-04-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Obszar sprzedaży: Woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie

     Zakres obowiązków:

    • Realizowanie planów sprzedażowych na terenie powierzonego obszaru sprzedaży
    • Rozpoznanie rynku, znalezienie kontrahentów z zapotrzebowaniem na produkty z zakresu energoelektroniki (m.in. liczniki i analizatory energii, przekładniki i przekaźniki półprzewodnikowe, półprzewodniki mocy, bezpieczniki, podstawy bezpiecznikowe, złącza, szafy i obudowy)
    • Spotkania z klientami samodzielne lub wspólnie z innymi handlowcami
    • Kontakt z Product Managerami i Inżynierami Sprzedaży w terenie
    • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości i kanałów sprzedaży
    • Organizacja rynku odbiorców, nawiązywanie i utrzymywanie więzi z klientami
    • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami, przygotowywanie ofert, doradztwo techniczne
    • Raportowanie działań do Dyrektora ds. handlowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne z obszaru: Elektrotechnika, Energetyka)
    • Wiedza z zakresu energoelektroniki
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej, energetycznej lub pokrewnej
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Dyspozycyjność i gotowość do codziennych wyjazdów służbowych na terenie powierzonego obszaru sprzedaży

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia: podstawa + premia
    • Pakiet medyczny
    • Samochód służbowy, laptop, telefon
    • Wprowadzenie do stanowiska
    • Wsparcie w procesie wdrożenia do stanowiska
    • Liczne szkolenia techniczne, produktowe i z obszaru kompetencji miękkich
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Oferty z dopiskiem "Inżynier aplikacyjny ds. systemów wizyjnych" proszę kierować na adres:
    Eltron, Brodzka 10 B
    54-103 Wrocław
    lub poprzez przycisk APLIKUJ

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, pozostałym dziękujemy za zainteresowanie.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eltron Spółka z o.o. S.k. 54-103 Wrocław Brodzka 10 B (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

    „Zgadzam się na przetwarzanie przez Eltron Spółka z o.o. S.k. 54-103 Wrocław Brodzka 10 B danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Eltron Spółka z o.o. S.k. 54-103 Wrocław Brodzka 10 B.