Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. Inwestycji budowlanych

SANIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez:

  • kształtowanie i rozbudowę bazy klientów, zgodnie z strategią rozwojową firmy

  • rozwój i promocja marek budowlanych o specjalistycznym charakterze – branża hydroizolacyjna i renowacyjna, chemia budowlana, materiały wykończeniowe oraz akcesoria budowlane

  • przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe

  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów

  • czynny udział w rozwoju firmy i poszerzaniu rynku odbiorców

  • rozwój osobisty poprzez zwiększanie wiedzy z zakresu specjalistycznych materiałów budowlanych

Nasze wymagania

  • silna motywacja i entuzjazm w pracy

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • samodzielność w planowaniu i zarządzaniu swoja pracą

  • wytrwałość i determinacja w dążeniu do celu

  • pasja i entuzjazm w obszarze wykonywanej pracy

  • umiejętność współpracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi programów Word, Excel, poczta

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży materiałów budowlanych

  • znajomość branży specjalistycznych materiałów budowlanych, a szczególnie z zakresu hydroizolacji i renowacji - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe producentów

  • atrakcyjne zarobki ujęte w prosty i jasny system wynagrodzeń

  • niezbędne narzędzia (samochód, laptop, smartfon)

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • miłą i wyjątkową atmosferę pracy

SANIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

SANIER jest dystrybutorem szerokiej gamy materiałów budowlanych, specjalizującym się w hydroizolacji i renowacji obiektów budowlanych. Oferujemy dystrybucję, doradztwo techniczne oraz ekspertyzy dla wykonawców, inwestorów, architektów oraz konserwatorów zabytków. Nasz zespół dba o skuteczną konsultację z klientem na budowie, dobranie odpowiedniego i skutecznego rozwiązania, profesjonalną obsługę handlową i logistyczną, a w efekcie zadowolenie klienta.

Firma SANIER to grupa osób zaangażowana w tworzenie firmy o nowej jakości na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Tworzymy zgrany i pozytywnie nastawiony zespół, gdzie każdy ma swój szczególny wkład w rozwój naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy