Przedstawiciel Techniczno-handlowy ds. monitoringu wizyjnego i alarmów

PILERS S.C.O firmie

  • Honoraty 36
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PILERS S.C.

Honoraty 36

Tychy

Działamy od 2014, zapewniliśmy komfort i bezpieczeństwo w setkach firm, wspólnot mieszkaniowych oraz domów.

Nieustannie dbamy o wysoki poziom wiedzy i umiejętności każdego pracownika; szkolimy się i wdrażamy nowoczesne rozwiązania. W efekcie możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami.

Usługi świadczymy lokalnie; na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie,
  • rozwijanie sprzedaży w zakresie instalacji systemów zabezpieczenia technicznego,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • wspieranie techników serwisu.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne branżowe,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • niekaralność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, samochód, telefon)
  • pracę w młodym zespole,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy