Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

MINUTOR Energia Spółka Akcyjna

  • Mikołowska 29, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Mikołowska 29

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne doradztwo i dobór spersonalizowanego rozwiązania do potrzeb klienta,

  • współpraca z dostawcami w zakresie wycen komponentów,

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz dokumentów, uzgodnień niezbędnych przy procesie inwestycyjnym,

  • branie udziału w projektach dużych farm fotowoltaicznych,

  • współpraca z wszystkimi działami firmy,

  • udział w spotkaniach z klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (energetyka, elektryka, mechanika i budowa maszyn),

  • umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży,

  • umiejętności wyszukiwania potencjalnych klientów oraz prowadzenie skutecznych rozmów sprzedażowych,

  • zainteresowanie tematyką energetyki, w szczególności OZE,

  • znajomość obsługi komputera, Internetu, programów pocztowych oraz pakietu Office (EXCEL, WORD),

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • umiejętność posługiwania się programem CAD,

  • doświadczenie w wykonywaniu kosztorysów i znajomość oprogramowania do kosztorysowania,

  • znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych,

  • doświadczenie w zakresie ofertowania oraz przygotowywania dokumentacji przetargowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • pracę w zgranym zespole,

  • udział w ciekawych i ambitnych projektach,

  • wsparcie merytoryczne zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie późniejszego rozwoju,

  • prywatny pakiet opieki medycznej,

  • przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Firma MINUTOR Energia S. A. już od czterech pokoleń związana jest z przemysłem energetycznym. Fundamenty, na których pracujemy to bezpieczeństwo, nowoczesne technologie, solidne wykonanie i gwarancja jakości.

Przewiń do profilu firmy